حمل بار در شهرزیبا

حمل بار در شهرزیبا_باربری در شهرزیبا_وانت بار شهرزیبا_بسته بندی اثاثیه با30%تخفیف 09125463706

باربری و اتوبار حمل اثاثیه شهرزیبا شرکت جابجایی یکتا با بیش از نیم قرن تجربه و کار حرفه ای بصورت شبانه روزی در سراسر تهران در حال فعالیت میباشد.

شرکت جابجایی یکتا با سالها فعالیت در حوزه جابجایی و بسته بندی انواع کالا با ارائه پشتیبانی بیمه باربری و بارنامه در صورت نیاز با خدمات نوین و پیشرفته

وانت بار شهرزیبا با ارائه سرویس دهی بصورت برون شهری-درون شهری-حمل بار به شهرستانها بدون تعطیلی آسوده خاطر باشید که باربری شهرزیبا یکتا با کیفیت بالا و سرعت و قیمت مناسب بی دغدغه ترین و امن ترین جابجایی و حمل و نقل را برای شما شهروندان عزیز به ارمغان میاورد.

 حمل بار در شهرزیبا باربری شهرزیبا با حمل و جابجایی هرنوع کالای تجاری-اداری-نمایشگاهی-مواد صنعتی-حمل اثاثیه منزل-جهیزیه عروس(انواع گاوصندوق-پیانو-سایدبای ساید) توسط بهترین پرسنل شرکت جابجایی یکتا  دارای کارگران مجرب و جوان که در امر جابجایی و بسته بندی کالا متخصص و کاربلد هستند.

وانت بار و باربری شهرزیبا یکتا دارای انواع ماشین آلات مخصوص نظیر: وانت بزرگ و کوچک-خاور روباز و مسقف-خاور 6متری-3متری و... که تمامی این ماشین آلات مجهز به تعداد زیادی پتو وکارتن هستند تا از هرگونه آسیب دیدگی حین جابجایی جلوگیری شود.تردیدی نداشته باشید که وانت بار شهرزیبا ما بدون دغدغه و نگرانی تمامی بارهای شما عزیزان را به مقصد میرساند.

شماره تماس مدیریت:

  1. 44355674

  2. 44362038

  3. 66098243

  4. 66098311

  5. 09197556096

باربری شهرزیبا دارای تمامی محصولات و ابزارآلات جهت بسته بندی اثاثیه به سبک های نوین اروپایی (رپ-بابل رپ-ضدضربه و محکم) باربری شهرزیبا مجهز به تعدادزیادی انواع کارتن های حجیم-فوم های مرغوب-نایلون های حبابدار-انواع چسب

بسته بندی اثاثیه هزینه نیست    بلکه حفظ کالا و سرمایه است

شرکت یکتا مجتمع بزرگ کالاهای تجاری و بازرگانی جایگاه مناسبی برای عزیزانی است که خواستار انبار فلزی و کانتینر هستند.

کانتینر های فلزی و شخصی این امکان را برای شما فراهم آورده است که اثاث و کالاهای خود را به صورت کوتاه مدت و بلند مدت انبار کنند.

هر کانتینر تحت اجاره یک فرد یا شرکت قرار میگیرد و شخص با قفل کردن درب آن توسط قفل شخصی میتواند هر زمان که خواست به وسایل داخل کانتینر خود اضافه یا کم کند.