باربری پایتخت

باربری پایتخت باربری در پایتخت وانت بار پایتخت بسته بندی اثاث در پایتخت 09125463706  30%تخفیف

شرکت جابجایی یکتا آماده است تمامی بارهای شما را بدونه خط و خش و دغدغه جابجا کند و اثاثیه شما را در منطقه پایتخت با کمال دقت به مقصد برساند.

باربری پایتخت با یش از نیم قرن تجربه و فعالیت حرفه ای در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده پاسخ گویی و ارائه خدمات  به مشتریان گرامی میباشد.اتوبار پایتخت با ارائه سرویس دهی بصورت برون شهری-درون شهری-حمل بار به شهرستانها و... با ارائه پشتیبانی بیمه باربری و بارنامه در صورت نیاز

وانت بار و اتوبار پایتخت با حمل هرنوع کالای تجاری-اداری-نمایشگاهی-مواد صنعتی-اثاث منازل و جهیزیه عروس با حمل هر نوع کالای حساس و سنگین با خدمات پیشرفته و ایمن

باربری پایتخت/وانت بار پایتخت/ اتوبار پایتخت/بسته بندی اثاث در پایتخت/شرکت جابجایی یکتا/

باربری پایتخت دارای انواع ماشین الات مخصوص نظیر: وانت بزرگ و کوچک-خاور روباز و مسقف-خاور ۶متری-۳متری و ... که تمامی این ماشین آلات مجهز به تعداد زیادی پتو و کارتن در داخل کانتینر هستند تا از هرگونه آسیب دیدگی حین جابجایی جلوگیری شود.

با شرکت جایجایی یکتا همراه شوید تا یک اسباب کشی بدون استرس را بایک تیم حرفه ای و با کمترین قیمت تجربه کنید.

باربری پایتخت با فروش ارائه انواع کارتن -فوم های مرغوب-نایلون های حبابدار -انواع چسب جهت بسته بندی انواع کالا و اثاثیه به سبک های نوین اروپایی (رپ-بابل رپ-استرچ رپ-ضدضربه و محکم) بسته های مخصوص حمل رختخواب-کارتن حمل لباس و کاهش حجم لباس.

باربری پایتخت شرکت یکتا دارای کارگران مجرب و جوان که تمامی آنها در امر جابجایی و بسته بندی انواع کالا و اثاث متخصص و ماهر میباشند.

شماره های تماس:

  1. ۴۴۳۵۵۶۷۴

  2. ۴۴۳۶۲۰۳۸

  3. ۶۶۰۹۸۲۴۳

  4. ۸۸۸۵۰۵۴۱

  5. ۰۹۱۹۷۵۵۶۰۹۶