اتوبار ناجی-باربری ناجی

اتوبار ناجی/ باربری ناجی/ وانت بار و بسته بندی اثاث منازل/  زیر نظر شرکت جابجایی یکتا۰۹۱۲۵۴۶۳۷۰۶تخفیف۳۰٪

باربری ناجی تهران آماده است تمامی بارهای شما را بدونه خط و خش جابجا کرده و اثاثیه شما را در منطقه ناجی تهران با کمال دقت به مقصد برساند. اتوبار و باربری یکتا با بیش از نیم قرن تجربه و فعالیت بصورت شبانه روزی با ارائه خدمات پیشرفته و ایمن در خدمت شما شهروندان گرامی این منطقه میباشد.

اتوبار ناجی با ارائه سرویس دهی بصورت برون شهری-درون شهری و ارائه بیمه نامه و بارنامه در صورت نیاز

اتوبار ناجی با حمل و جابجایی هرنوع کالای تجاری-اداری-نمایشگاهی-حمل مواد صنعتی-کالای کارخانه ای-حمل اثاثیه منزل -جهیزیه عروس و...تضمین ۱۰۰٪ اسباب و وسایل در حین جابجایی

باربری و وانت بار ناجی دارای انواع ماشین آلات مخصوص نظیر:وانت بزرگ و کوچک-خاور روباز و مسقف-خاور ۶متری و ۳متری و... تمامی این ماشین آلات مجهز به تعداد زیادی پتو و کارتن در داخل کانتینر هستند تا از هرگونه آسیب دیدگی حین جابجایی جلوگیری شود.

/وانت بار ناجی تهران/ باربری ناجی تهران/ اتوبار و بسته بندی اثاث در ناجی تهران/

باربری در ناجی تهران با ارائه و فروش انواع کارتن های حجیم و محکم-نایلون های حبابدار -فوم های مرغوب و انواع چسب جهت بسته بندی اثاثیه خود به سبک های اروپایی و بارهای شما را به گونه ای بسته بندی می کنیم که بارها با سلامت کامل و مقصدتان برسند.

بسته های مخصوص حمل رختخواب-کارتن حمل لباس و همچنین کاهش حجم لباس در صورت نیاز (رپ-بابل رپ-ضدضربه و محکم)

شماره های تماس مدیریت:

  1. ۴۴۳۵۵۶۷۴

  2. ۶۶۰۹۸۲۴۳

  3. ۴۴۳۶۲۰۳۸

  4. ۰۹۱۲۵۴۶۳۷۰۶

  5. ۰۹۱۹۷۵۵۶۰۹۶

با اتوبار و باربری یکتا همراه شوید تا یک اسباب کشی بدون استرس را با یک تیم حرفه ای و با کمترین قیمت باربری تجربه کنید.باربری یکتا دارای کارگران و پرسنل مجرب و جوان که در امر جابجایی و بسته بندی هرنوع کالا و اثاث متخصص و ماهر میباشند.