باربری تهرانسر

اتوبار تهرانسر ↔باربری تهرانسر↔ وانت بار و بسته بندی اثاث منازل ۰۹۱۲۵۴۶۳۷۰۶ یکتا بار۳۰٪تخفیف

باربری تهرانسر شرکت جابجایی یکتا متخصص در امر حمل و بسته بندی اثاث و کالا با پیشرفته ترین خدمات ایمن و تضمین شده ما در اتوبار و باربری یکتا اطمینان حاصل می کنیم که همه خواسته ها و کیفیت مورد نظر مشتری فراهم آید.

با اتوبار و باربری تهرانسر یکتا همراه شوید تا یک اسباب کشی بدون استرس را با یک تیم حرفه ای و با کمترین قیمت باربری تجربه کنید.

اتوبار تهرانسر با بیش از نیم قرن تجربه به صورت شبانه روزی در سراسر تهران در حال فعالیت میباشد با ارائه پشتیبانی بیمه نامه و بارنامه در صورت نیاز

باربری تهرانسر با حمل هرنوع کالای تجاری-اداری-نمایشگاهی-اثاث منازل و جهیزیه عروس -حمل بارهای سنگین(انواع گاوصندوق-پیانو-سایدبای سایدو...)

اتوبار و باربری تهرانسر دارای انواع ماشین آلات مخصوص نظیر وانت بزرگ و کوچک-خاور روباز و مسقف-خاور ۶متریو ۳متری و... تمامی این ماشین آلات محهز به تعداد زیادی پتو و کارتن در داخل کانتین هستند تا از هرگونه آسیب دیدگی حین جابجایی جلوگیری شود.

اتوبار تهرانسر با ارائه پرسنل و کارگران مجرب و جوان که تمامی آنها در امر جابجایی و بسته بندی اثاث و اسباب متخصص و ماهر میباشند.(کارگران خانم و آقا)

باربری تهرانسر زیر نظر شرکت جابجایی یکتا با ارائه و فروش انواع کارتن های حجیم و محکم-نایلون های حبابدار-فوم های مرغوب و انواع چسب

جهت بسته بندی هرنوع کالا و اثاثیه به سبک های رپ-بابل رپ و استرچ رپ ضد ضربه و محکم

بسته بندی اثاث هزینه نیست   بلکه حفظ کالا و سرمایه است

  1. ۴۴۳۵۵۶۷۴

  2. ۴۴۳۶۲۰۳۸

  3. ۶۶۰۹۸۲۴۳

  4. ۶۶۰۹۸۳۱۱

  5. ۰۹۱۲۵۴۶۳۷۰۶

  6. ۰۹۱۹۷۵۵۶۰۹۶