وانت بار شهرک استقلال

وانت بار شهرک استقلال/ باربری و حمل بار در شهرک استقلال/ بسته بندی اثاثیه منزل ۰۹۱۲۵۴۶۳۷۰۶ شرکت جابجایی یکتا۳۰٪تخفیف

به وبسایت اتوبار و باربری یکتا خوش آمدید

درباره اتوبار و باربری یکتا:

وانت بار شهرک استقلال با بیش از نیم قرن تجربه و کار حرفه ای بصورت شبانه روزی در منطقه شهرک استقلال در حال فعالیت میباشد.

باربری شهرک استقلال با ارائه سرویس دهی بصورت: درون شهری-برون شهری-حمل بار ب شهرستانها و....

باربری شهرک استقلال با ارائه پشتیبانی بیمه باربری و بارنامه دولتی در صورت نیاز به تمامی مشتریان گرامی خود آماده همکاری با تمامی سازمانها و مراکز دولتی و خصوصی کشور میباشند.

همه شما میدانید که هنگام حمل و اساب کشی دچار دلهره می شوید و دنبال یک باربری مطمئن با خدمات ایمن می گردید

و اما ما با بیش از نیم قرن تجربه در امر حمل و بسته و بندی اثاثیه این اطمینان را به شما می دهیم که رضایت شما را جلب می کنیم و نگرانی تان از بین میرود.

خدمات اتوبار و باربری یکتا:

وانت بار و حمل بار شهرک استقلال با جابجایی هرنوع کالای تجاری-اداری-نمایشگاهی-مواد صنعتی-اثاث منازل و جهیزیه عروس به بهترین و پیشرفته ترین روشها

باربری شهرک استقلال دارای انواع ماشین الات مخصوص جابجایی نظیر: وانت بزرگ و کوچک-خاور روباز و مسقف-خاور ۶متری و ۳متری و...

تمامی این ماشین آلات مجهز به تعداد زیادی پتو و کارتن در داخل کانتین هستند تا از هرگونه آسیب دیدگی حین جابجایی جلوگیری شود.

وانت بار و حمل بار شهرک استقلال با ارائه کارگران مجرب و جوان که تمامی انها در امر بسته بندی و حمل بار ماهر و متخصص میباشند.

کار را ب کاردان بسپارید

شماره های تماس با مدیریت:

  1. ۰۹۱۲۵۴۶۳۷۰۶

  2. ۰۹۱۹۷۵۵۶۰۹۶

  3. ۴۴۳۵۵۶۷۴

  4. ۴۴۳۶۲۰۳۸

  5. ۸۸۸۵۰۵۴۱

  6. ۶۶۰۹۸۲۴۳

  7. ۶۶۰۹۸۳۱۱

باربری یکتا تهران این اطمینان را به شما میدهد تا بدون خط و خش و بدون نگرانی تمامی بار و اثاثیه شما را در تهران جابجا کرده و به مقصدتان برساند.

شرکت یکتا در یک قالب و تنها با یک تماس تمامی خدمات خود نظیر: مشاوره جهت جمع کردن وسایل-مشاوره بسته بندی اثاثیه و چیدمان توسط پرسنل مجرب ما ارائه میشود.