باربری برای حمل بار شرکت

باربری برای حمل بار شرکت⇔ باربری مدرن تهران⇔ حمل بار کالای تجاری- اداری۰۹۱۲۵۴۶۳۷۰۶ شرکت جابجایی یکتا

درباره اتوبار و باربری یکتا:

حمل اثاث و کالای شرکت و سازمان خود را به باربری یکتا بسپارید زیرا که ما بیش از نیم قرن است که بصورت شبانه روزی با ارائه خدمات پیشرفته و ایمن در سراسر تهران در امر جابجایی و بسته بندی اثاث در حال فعالیت میباشیم.

باربری برای حمل بار شرکت در تهران تنها و تنها با باربری یکتا ما با ارائه پشتیبانی بیمه باربری و بارنامه دولتی آماده همکاری با تمامی مراکز و سازمانهای خصوصی و دولتی کشور میباشد. حمل بار هرنوع کالا و اثاثیه بصورت درون شهری-برون شهری-حمل بار به شهرستانها و...

باربری حمل بار شرکت در تهران با ارائه بهترین و پیشرفته ترین خدمات و سرویس vip-ارائه خدمات حرفه ای به سبک های اروپایی بی دغدغه ترین و آسوده خاطر ترین حمل و نقل را برای شما عزیزان به ارمغان میاورد.

خدمات اتوبار و باربری یکتا:

حمل هرنوع کالای تجاری-اداری-نمایشگاهی-مواد صنعتی-حمل اثاث منازل و جهیزیه عروس با مجرب ترین کارگران و پرسنل جوان که تمامی آنها در امر جابجایی و بسته بندی این نوع کالا و اثاث متخصص و ماهر میباشند.

باربری تهران یکتا دارای انواع ماشین آلات مخصوص نظیر: وانت بزرگ و کوچک-خاور روباز و مسقف-خاور ۶متری-خاور ۳متری و...

تمامی این ماشین آلات مجهز به تعداد زیادی پتو و کارتن در داخل کانتین هستند تا از هرگونه آسیب دیدگی حین جابجایی جلوگیری شود.

باربری یکتا با ارائه بهترین و مجهز ترین کارتنهای حجیم و محکم-فوم های مرغوب-نایلون های حبابدار-انواع چسب جهت بسته بندی اثاث و کالا به سبک های رپ-بابل رپ-استرچ رپ

بسته بندی اثاث هزینه نیست   بلکه حفظ کالا و سرمایه است

  1. ۰۹۱۲۵۴۶۳۷۰۶

  2. ۰۹۱۹۷۵۵۶۰۹۶

  3. ۴۴۳۵۵۶۷۴

  4. ۴۴۳۶۲۰۳۸

  5. ۶۶۰۹۸۲۴۳

  6. ۶۶۰۹۸۳۱۱

  7. ۸۸۸۵۰۸۴۱