مدرن ترین باربری در پاسداران

مدرن ترین باربری پاسداران حرفه ای و پیشرفته باربری در پاسداران حمل اثاثیه منزل در پاسداران بهترین و مجرب ترین ماشین آلات و کارگران

درباره اتوبار و باربری یکتا:

باربری پاسداران اتوبار یکتا چرا جزء بهترین و مدرن ترین باربری های تهران میباشد؟ زیرا باربری پاسداران با بیش از نیم قرن تجربه کار حرفه ای بصورت شبانه روزی در سراسر تهران فعالیت داشته و توانسته با ارائه بهرین سرویس دهی برون شهری-درون شهری بدون هیچ نوع دغدغه و نگرانی بهترین حمل و نقل را برای مشتریان گرامی خود فراهم کند.

مدرن ترین باربری در پاسداران از نظر اکثر مشتریان گرامی باربری یکتا میباشد .باربری پاسداران با ارائه پشتیبانی بیمه باربری و بارنامه دولتی آماده همکاری با تمامی سازمانها و مراکز دولتی و خصوصی تهران میباشد.

شماره های تماس با مدیریت:

  1. ۰۹۱۲۵۴۶۳۷۰۶

  2. ۰۹۱۹۷۵۵۶۰۹۶

  3. ۴۴۳۵۵۶۷۴

  4. ۴۴۳۶۲۰۳۸

  5. ۶۶۰۹۸۲۴۳

  6. ۶۶۰۹۸۳۱۱

  7. ۸۸۸۵۰۵۴۱

خدمات اتوبار و باربری یکتا:

مدرن ترین باربری پاسداران باربری یکتا است که با داشتن انواع ماشین آلات مخصوص نظیر: وانت بزرگ و کوچک-خاور روباز  و مسقف-خاور ۶متری و ۳متری... در این منطقه در حال فعالیت میباشد و تمامی این ماشین آلات مجهز به تعداد زیادی پتو و کارتن هستند تا از هرگونه آسیب دیدگی جلوگیری شود.

باربری پاسداران با حمل و جابجایی هر نوع کالای تجاری-اداری-نمایشگاهی-اثاث منازل-جهیزیه عروس و...با شیوه های نوین باربری

حمل بار اثاثیه منزل خود را به پرسنل و کارگران مجرب و جوان باربری یکتا بسپارید چرا که تمامی آنها در امر جابجایی و بسته بندی اثاث متخصص و ماهر میباشند.

باربری پاسداران با ارائه و فروش انواع کارتنهای حجیم-فوم های مرغوب-نایلون های حبابدار-انواع چسب جهت بسته بندی اثاثیه خود به سبک های رپ-بابل رپ-استرچ رپ

بسته بندی کالا هزینه نیست        بلکه حفظ کالا و سرمایه است