حمل بار در دهکده المپیک

به سایت اتوبار و باربری یکتا خوش آمدید

باربری دهکده المپیک Ι حمل بار در دهکده Ι وانت بار دهکده المپیک Ι باربری یکتا30% تخفیف

درباره باربری یکتا در دهکده المپیک:

باربری یکتا با بیش از نیم قرن تجربه به صورت شبانه روزی در سراسر تهران به صورت حمل درون شهری و برون شهری -حمل به شهرستانها در حال فعالیت میباشد.

شرکت یکتا با داشتن جایگاه بزرگ تجاری و کانتینری موقیعت مناسبی را برای عزیزانی که خواستار انبار فلزی و کانتینر هستند در سراسر تهران فراهم اورده است.

باربری دهکده المپیک توانسته با خدماتی که ارائه میدهد اطمینان و خشنودی مشتریان خود را بدست آورد و همین امر باعث شده که درامر جابجایی و بسته بندی اثاث بهترین در نوع کار خود باشد.

شماره های تماس مدیریت:

  1. 09125463706

  2. 09197556096

  3. 44355674

  4. 44362038

  5. 88850541

خدمات باربری یکتا در دهکده المپیک:

باربری و وانت بار دهکده دارای انواع ماشین آلات مخصوص نظیر: وانت بزرگ و کوچک-خاور روباز و مسقف-خاور 3متری و 6متری و...

تمامی ماشین آلات باربری دهکده ما مجهز به تعداد زیادی پتو و کارتن در داخل کانتینر هستند تا از هرگونه آسیب دیدگی حین جابجایی جلوگیری شود.

اتوبار و باربری دهکده المپیک با ارائه خدمات حرفه ای و پیشرفته با سرویس VIP با ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی در صورت نیاز در حال فعالیت میباشد.

تمامی پرسنل و کارگران باربری یکتا در امر بسته بندی و حمل بار ماهر  جوان مجرب و متخصص میباشند.

پس دیگر نگران جابجایی اثاث و کالای خود نباشید زیرا که ما بی دغدغه ترین و با آرامش ترین حمل بار را برایتان به ارمغان می آوریم.

خدمات بسته بندی باربری یکتا در دهکده المپیک:

باربری دهکده المپیک با ارائه و فروش انواع چسب-نایلون های حبابدار-کارتن های حجیم و چند لایه-فوم های مرغوب جهت بسته بندی هر نوع کالا و اثاث به صورت سبک های روپایی:رپ -بابل رپ و استرچ رپ

وانت بار دهکده المپیک ما با حمل و جابجایی هر نوع کالای اداری-تجاری-کارخانه ای-نمایشگاهی-حمل و بسته بندی اثاث منازل ادارجات و کالا های حساس و سنگین : انواع پیانو- انواع گاو صندوق-سایدبای ساید و.... به بهترین نحوه ممکن

خدماتی که باربری ما ارائه میدهد به شرح زیر میباشد:

1.ارائه بیمه نامه و بارنامه درصورت نیاز