باربری اندیشه فاز1

باربری اندیشه فاز1 |حمل بار و اثاثیه اتوبار |خاور بار و باربری اندیشه فازیک 30%تخفیف

  1. 66098243

  2. 66098311

  3. 44355674

  4. 44362038

  5. 09125463706

 باربری اندیشه فاز 1شرکت جابجایی یکتا متخصص در امر حمل و نقل و بسته بندی کالا و اثاث اماده است تمامی بارهای شما را بدونه خط و خش جابجا کرده و اثاثیه شما را در منطقه فاز۱ با کمال دقت و بی دغدغه به مقصد برساند.

 باربری اندیشه فاز  1شرکت یکتا این اطمینان را به شما میدهد تا بدون خط و خش و نگرانی تمامی بار و اثاثیه شما را جابه جا کرده و به مقصدتان برساند.

شرکت یکتا در یک قالب و تنها با یک تماس تمامی خدمات خود را نظیر: مشاوره-نحوه بسته بندی-جابجایی و چیدمان توسط پرسنل مجرب اماده خدمات رسانی میباشد.

همه شما میدانید که موقع اسباب کشی دچار دلهره میشوید و دنبال یک باربری مطمئن با خدمات ایمن میگردید و اما ما با بیش از نیم قرن تجربه حرفه ای در امر حمل و جابجایی هرنوع کالا این اطمینان را به شما  میدهیم که رضایت و خشنودی شما را جلب می کنیم و نگرانی و دغدغه شما را از بین میبریم.

با بیش از نیم قرن تجربه و کار حرفه ای به صورت شبانه روزی در اندیشه فاز یک در حال فعالیت میباشد.

باربری اندیشه فاز یک اتوبار یکتا با حمل و نقل درونشهری-برونشهری-حمل بار به شهرستانها و سراسر تهران

با ارائه بهترین و ایمنترین ماشین آلات مخصوص جابجایی نظیر:وانت بزرگ-وانت کوچک-خاور موکت کاری شده-خاور روباز و مسقف و خاور 6متری...

حمل بار و اثاثیه اندیشه اتوبار و باربری اندیشه فاز1 با حمل و جابجایی هرنوع کالای تجاری-اثاث اداری-کالای صنعتی-نمایشگاهی-اثاث منازل و جهیزیه عروس و...

جابجایی کالا-اثاث کشی-بسته بندی هرنوع کالای خود را به کارگران و ماشین آلات شرکت یکتا بسپارید.

حمل بار با خاور اندیشه وانت بار و نیسان بار اندیشه فازیک با کادری مجرب و جوان که تمامی آنها در امر بسته بندی به سبک کشور های اروپایی رپ و بابل رپ ماهر و متخصص میباشند.

اتوبار و باربری یکتا با فروش و اجاره ی کارتنهای حجیم-فوم های مرغوب-نایلون وچسب جهت بسته بندی و حفظ کالا و سرمایه شما مشتریان گرامی.

تمامی ماشین آلات اتوبار ما مجهز به تعداد زیادی پتو در داخل کانتین هستند تا از هرگونه خسارت جلوگیری شود.

کیفیت حمل -سرعت و قیمت مناسب را با باربری اندیشه فاز1 اتوبار یکتا تجربه کنید.

آسوده خاطر باشید تنها با یک تماس و سفارش سرویس باربری خود ماشین های ایمن و کارگران خوش اخلاق ما با تخفیف های ویژه در هرکجایی از تهران -کرج و اندیشه باشید با کمترین زمان ممکن و سرعت مناسب در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

 شرکت باربری  اندیشه یکتا یک مجتمع بزرگ کانتینری میباشد که با داشتن سوله های مخصوص انبار کانتینری جایگاه تجاری مناسبی است تا شما عزیزانی که خواستار انبار فلزی هستید در سراسر تهران دسترسی راحتی داشته باشید.