باربری سهروردی

باربری سهروردی باربری سهروردی شمالی حمل بار و اثاثیه منطقه سهروردی 22110375

باربری سهروردی یعنی چه؟

خیابان سهروردی یکی از خیابان های تهران است که در منطقه 7 شهرداری تهران قرار دارد و جاذبه های گردشگری زیادی دارد.

شرکت های باربری زیادی در سطح  این شهر وجود دارند اما هیچ کدام از آنها خدمات ایمنی که باربری سهروردی ما ارائه میدهد را ندارند. زیرا باربری ما با بیش از نیم قرن تجربه در امر جابجایی و حمل بار در سطح تهران فعالیت دارد و اکثر شهروندان تهرانی ما را بخوبی میشناسند.

یک باربری خوب در تهران چگونه عمل میکند؟

شرکت باربری یکتا در تهران این اطمینان را به شما میدهد که بدون خط و خش و بدون نگرانی تمامی بار و اثاثیه شما را در تهران جابجا کرده و به مقصدتان برساند.

باربری سهروردی شمالی تنها با یک تماس از طرف شما تمامی خدمات خود نظیر : مشاوره در نحوه جمع کردن اثاثیه-مشاوره در نحوه بسته بندی و چیدمان اثاثیه را به شما عزیزان توضیح و ارائه میدهد. این امر باعث میشود تا مشتریان گرامی با آگاهی لازم و خیالی اسوده دست بکار اسباب کشی بشوند.

 شرکت های باربری چه خدماتی ارائه میدهند؟

باربری سهروردی تهران دارای انواع ماشین آلات مخصوص حمل بار نظیر: وانت بزرگ و کوچک-خاور روباز و مسقف-خاور 6متری و 3متری و...

تمامی این ماشین آلات مجهز به تعداد زیادی کارتن و پتو  در داخل کانتینر هستند تا از هرگونه آسیب دیدگی حین جابجایی جلوگیری شود.باربری سهروردی شمالی در این نیم قرن تجربه حرفه ای امروزه در امر حمل و بسته بندی هرنوع کالای تجاری-اداری-نمایشگاهی-اثاث منازل -جهیزیه عروس متخصص میباشد.

درباره نحوه کار کارگران و پرسنل باربری یکتا:

باربری سهروردی شمالی با در اختیار گذاشتن کارگران مجرب و جوان که تمامی آنان در امر حمل و بسته بندی اثاثیه متخصص و ماهر میباشند یک اسباب کشی بی دغدغه را برای شما عزیزان به ارمغان میاورد.

کارگران ما با رعایت تمامی نکات ایمنی و تخصصی وسایل شما را جابجا کرده .منظور این است که آنها میدانند که چگونه یک اسباب سنگین یا حساسی را مانند سایدبای ساید یا پیانو را حمل کرده و جابجا کنند بدون اینکه کوچکترین آسیبی به وسایل یا دیوار خانه و راه پله ها وارد شود.

نحوه درست بسته بندی اثاثیه به چه روشی است؟

پک های بسته بندی باربری سهروردی بهره گیری شده از کشورهای اروپایی بوده منظور این است که ما با روش های نوین رپ-بابل رپ-استرچ رپ و ضدضربه هرنوع اثاثیه و کالا را بسته بندی میکنیم تا بار شما حین جابجایی هیچ گونه اسیبی نبینند و با سلامت کامل به مقصدتان برسد.

باربری سهروردی تهران با ارائه و فروش انواع کارتن های حجیم و محکم-نایلون های حبابدار -فوم های مرغوب و انواع چسب بهترین بسته بندی را برای شما به ارمغان میاورد.

بسته بندی کالا هزینه نیست  بلکه حفظ کالا و سرمایه است

شماره های تماس مدیریت:

1.66098243

2.44362038

3.22110375

4.66098311

5.09125463706