اجاره انبار در تهران-اجاره کانتینر

اجاره انبار در تهران-اجاره انبار کانتینری در سراسر تهران-22110375-انبار جهت نگهداری اثاثیه منزل

اجاره انبار در غرب تهران-اجاره کانتینر در شمال تهران-اجاره انبار کانتینری در تهران دسترسی سریع و ساده از طریق بزرگراه های تهران

شرکت جابجایی یکتا مجتمع کانتینری و جایگاه کالای تجاری و بازرگانی با اجاره کانتینرهای شخصی خود این امکان را برای شهروندان تهرانی فراهم آورده است که اثاث و کالاهای خود را به صورت کوتاه مدت و بلند مدت انبار کنند.

هر کانتینر تحت اجاره یک شخص یا شرکت قرار میگیرد و شخص با قفل کردن درب آن توسط قفل شخصی عملا مالک آن میباشد و هر زمان که خواست میتواند به وسایل داخل کانتینر شخصی خود اضافه یا کم نماید.

گروه خدماتی یکتا دارای انبارهای کانتینری با درجه امنیت بالا میباشد که از نمونه انبارهای خارجی الگو برداری شده اند.از مزایای استفاده از انبارهای کانتینری ما این است که کالاها در محیطی محرمانه و تمیز و کاملا ایزوله از نفوذ گرد و خاک و باران بارگیری میشوند.

اجاره انبار در تهران-اجاره انبار کانتینری جهت نگهداری هرنوع کالای تجاری-اداری-نمایشگاهی -مواد صنعتی-اثاث منازل و... تمامی کالا و بارهای شما توسط پرسنل و کارگران جوان و مجرب بارگیری و دخیره میشوند که تمامی آنها ماهر و متخصص در این امر میباشند.

اجاره انبارهای کانتینری و نگهداری اثاثیه و کالا عمدتا در کانتینرهای 10فوت(7.5متری) 20فوت(15متری) 40فوت(30متری)شکل میگیرند.

 • انبارهای کاملا اختصاصی                         

 • محیطی کاملا امن                                   

 • هزینه ی مناسب                                     

 • نگهبانی 24ساعته توسط شخص و دوربین

 • بیمه اجناس با بهترین دسترسی              

اکثر افرادی در تهران زندگی میکنند نیازمند یک انبار برای نگهداری موقت کالاهای خود دارند شرکت یکتا با سابقه ی درخشان در زمینه ی جاره انبار توانسته است بزرگترین انبار را در تهران تشکیل دهد.کانتینرها باتوجه به نوع سازه و آبندی که طبق استاندارهای بین المللی ساخته شده اند تا رضایت مشتریان را بدست آورد.

نگران بسته بندی اثاثیه و کالای خود نباشید.شرکت حمل و نقل یکتا با ارائه ابزارآلات و وسایل مخصوص بسته بندی بهترین و مرغوب ترین بسته بندی را به ارمغان میاورد.

شما براحتی میتوانید اثاثیه خود را بسته بندی کرده تا در حین جابجایی و انبار در کانتینر سرمایه ی شما دچار آسیب دیدگی نشود.

پرسنل و کارگران مجرب و جوان ما با کارتن های حجیم و محکم-نایلون های حبابدار-فوم های مرغوب و انواع چسب ایمن ترین و باکیفیت ترین بسته بندی را به ارمغان میاورند.

شماره های تماس مدیریت:

 1. 22110375

 2. 66098243

 3. 44355674

 4. 88850541

 5. 09125463706

 6. 09197556096