قیمت حمل بار در تهران

قیمت حمل بار در تهران و تعرفه حمل بار در تهران 22110375

کیفیت حمل سرعت و قیمت مناسب و مقرون بصرفه را با شرکت جابجایی یکتا تجربه کنید. حمل بار به شهرستان شرکت یکتا با بیش از نیم قرن تجربه و  فعالیت  حرفه ای در تهران بصورت شبانه روزی درحال فعالیت میباشد.

قیمت حمل بار در تهران ارائه شده توسط باربری یکتا این اطمینان را به شما میدهند که تمامی بار و اثاثیه را بدون دغدغه و نگرانی به مقصدتان برساند.

شرکت یکتا اماده

باربری یکتا آمادگی خود را برای ارائه انواع خدمات باربری تهران و به کلیه شهرستان ها و همچنین نقاط مرکزی ایران اعلام میکند. نیروی کار ماهر و رانندگان حرفه ای و همچنین سابقه درخشان ما  در حمل و جابجایی انواع بار این اطمینان را به شما می دهد تا با خاطری اسوده برای کلیه مراحل باربری در تهران یا شهرستان روی خدمات ما حساب نمایید.

حمل بار به شهرستان با استفاده از خودرو های مختلف مانند: وانت - وانت نیسان - کامیون - تریلی - خاور مسقف و خاور رو باز و...انجام میگیرد.

اصولا حمل بار و لوازم به خارج از شهر مبدا بارگیری بسیار سخت تر بوده و نیاز به مهارت بیشتری دارد. زیرا مثلا هنگام حمل بار از تهران به شهرستان احتمال آسیب به بار (اثاثیه منزل - مواد خوراکی - لوازم شرکت - ماشین آلات - مواد اولیه و...)به دلیل زیاد بودن مسافت و مشکلات جاده ای بیشتر میشود.

بنابراین بسنه بندی لوازم به صورت صحیح استفاده از پرسنل و کارگران دوره دیده و حرفه ای جهت چیدن درست و صحیح بار در خودروی حمل بار به شهرستان که میتواند نیسان - وانت - خاور یا کامیون و تریلی میباشد و همچنین استفاده از رانندگان با سابقه و مجرب که آشنایی لازم برای حمل بار جاده ای را داشته باشند از جمله مواردی است که باربری یکتا تهران جهت حمل بار به شهرستان و باربری های برون شهری تهران آنهارا در نظر گرفته و با دقت رعایت می نمایند .

تعرفه حمل بار به تمامی شهرستان ها و حمل بار به تمام نقاط ایران را از باربری یکتا بخواهید و قیمت ها را با دیگر باربری ها مقایسه کنید قطعا قیمت های باربری یکتا بسیار مناسب و کمتر خواهد بود.

جهت انبار کالا و اثاثیه خود میتوانید از کانتینر های فلزی مجموعه ما استفاده کنید این کانتینر های  فلزی و شخصی این امکان را بشما میدهد تا اثاثیه خود را بصورت کوتاه مدت و بلند مدت در این انبارهای فلزی انبار و جاگذاری کنید.

هر کانتینر تحت استفاده یک فرد یا شرکت قرار میگیرد و فرد توسط قفل شخصی با قفل کردن درب ان میتوند هر زمان که بخواهد به وسایل داخل ان اضافه یا کم کند.

شماره های تماس باربری یکتا:

  1. 22110357

  2. 66098243

  3. 44355674

  4. 09125463706

  5. 09197556096