حمل بار به شهرستان

حمل بار به شهرستان - باربری تهران به شهرستان22110375

شرکت جابجایی و بازرگانی یکتا با بیش از نیم قرن تجربه در امر حمل و جابجایی و بسته بندی هرنوع کالا و اثاثیه منزل در تهران در حال فعالیت میباشد.

حمل بار به شهرستان با استفاده از خودرو های مختلف مانند: وانت- نیسان - کامیون- تریلی- خاور مسقف - خاور روباز و ... انجام می گیرد.

همه شما میدانید که هنگام اسباب کشی یا انتقال بار به خارج از شهر دچار دلهره میشوید و به دنبال یک باربری مطمئن با خدمات ایمن می گردید و اما ما با بیش از نیم قرن تجربه  در امر حمل و بسته بندی اثاثیه این اطمینان را به شما میدهیم که با ارائه خدمات حرفه ای خود رضایت  شما را جلب میکنیم و نگرانی  و دغدغه شما را از بین میبریم.

اصولا حمل بار و لوازم به خارج از شهر مبدا بارگیری -بسیار سختتر بوده و نیاز به مهارت بیشتری دارد.زیرا مثلا هنگام حمل بار از تهران به شهرستان احتمال آسیب به بار ( اثاثیه  منزل- مواد خوراکی- لوازم شرکت- ماشین آلات- مواد اولیه و ...) به دلیل زیاد بودن مسافت و مشکلات جاده ای بیشتر می شود.

بنابراین بسته بندی لوازم به صورت صحیح استفاده از پرسنل و کارگران دوره دیده و حرفه ای جهت چیدن درست و صحیح بار در خودروی حمل بار به شهرستان که می تواند نیسان -  وانت - خاور یا کامیون و تریلی باشد و همچنین استفاده از رانندگان با سابقه و مجرب که آشنایی لازم بار جاده ای را داشته  باشند از جمله مواردی است که باربری تهران یکتا بار جهت حمل بار به شهرستان و باربری های برون شهری تهران آنها را در نظر گرفته و با دقت رعایت می نماید.

 

 باربری یکتا دارای انواع ماشین آلات مخصوص حمل و جابجایی هرنوع کالا مانند: وانت بزرگ و کوچک-خاور روباز و مسقف -خاور 6متری - 3متری و.... همه این ماشین آلات مجهز به تعداد زیادی پتو و کارتن در داخل کانتینر هستند تا از هرگونه اسیب دیدگی حین جابجایی جلوگیری شود.

حمل اثاثیه به شهرستان با شرکت باربری یکتا که متخصص در امر جابجایی هرنوع کالای تجاری-اداری-نمایشگاهی -مواد صنعتی-حمل اثاثیه منزل و جهیزیه عروس میباشد همچنین متخصص در امر حمل بارهای سنگین و حساس نظیر سایدبای ساید-انواع گاوصندوق و پیانو

1-حمل بار از تهران به شهرستان های مرکزی:

حمل بار از تهران به اراک- قزوین- قم

حمل بار از تهران به اصفهان- کرج- سمنان

2-حمل بار از تهران به شهرستان های شمال ایران:

از تهران به تمام شهر های مازندران مانند:ساری- رامسر- بابلسر- آمل

از تهران به استان گیلان - لاهیجان- رشت و ...

همچنین حمل بار از تهران به استان گلستان و شهر گرگان و کردکوی و ...

استان اردبیل نیز از جمله استان های زیبای شمال ایران محسوب میشود که شرکت یکتا بار آماده ارائه خدمات باربری از تهران به استان نیز می باشد.

3-حمل بار از تهران به شهرستان های غربی ایران:

باربری و حمل بار از تهران به همدان -  ارومیه - خرم آباد - تبریز - کرمانشاه - زنجان - سنندج و ...

4-حمل بار به شهرستان های شرق ایران:

کرمان - خراسان(مشهد) - یزد و شهرستان های بجنورد - بیرجند و زاهدان

5-حمل بار به شهرستان های جنوبی ایران:

حمل بار به اهواز - بندر عباس - بوشهر - شیراز و ...

شرکت باربری و اتوبار یکتا بار با سالها تجربه در بسته بندی و حمل انواع بار از تهران به شهرستان - ضامن سلامت و امنیت کالا و لوازم شماست.

جهت انبار کردن اثاثیه خود میتوانید از کانتینرهای شخصی و فلزی مجموعه ما استفاده کنید هر کانتینر تحت اجاره جهت استفاده یک شخص یا شرکت قرار میگیرد و شخص با قفل کردن درب آن توسط قفل شخصی میتواند در هر زمان به وسایل خود در کانتینر اضافه یا کم کند.

شماره های تماس باربری :

44355674

66098243

22110375

88850541

09125463706

09197556096