اجاره انبار کانتینری در تهران

اجاره انبار کانتینری در تهران  اجاره انبار برای وسایل منزل 22110375

شرکت جابجایی یکتا در تهران بزرگترین مجتمع کانتینری و جایگاه کالای تجاری و بازرگانی با اجاره کانتینر های شخصی خود این امکان را برای شهروندان تهرانی فراهم آورده است که اثاث و کالا های خود را به صورت کوتاه مدت و بلند مدت انبار کنند.

♥انبار کاملا اختصاصی

انبار های کانتینری این امکان را به شما میدهند  تا وسایل محیط کار و اثاث منازل خود را در این جعبه های بزرگ فلزی انبار کنید. هر کانتینر تحت اجاره یک شخص یا شرکت قرار می گیرد و شخص با قفل کردن درب کانتینر توسط قفل شخصی عملا مالک آن میباشد و هر زمان که خواست می تواند به وسایل داخل کانتینر شخصی خود اضافه یا کم نماید.

♥محیطی کاملا امن

گروه خدماتی بازرگانی باربری یکتا دارای انبارهای کانتینری با درجه امنیت بسیار بالا در تهران میباشد که از نمونه انبارهای خارجی الگو برداری شده است. از مزایای استفاده از انبار های کانتینری ما این است که کالا در محیطی محرمانه و تمیز و کاملا ایزوله از نفوذ گرد و خاک باران و ضد آب و ضد زنگ بارگیری میشوند و از صدمات احتمالی ناشی از رفت و آمد و جابجایی های جانبی محافظت می شوند.

♥هزینه ی مناسب

بدون شک مهمترین پارامتر در بحث رهن و اجاره انبار هزینه های ثابت و جاری آنها می باشد. انبار های کانتینری فرصتی مناسب برای کسانی است که قصد دارند با کمترین هزینه مکانی را اجاره کنند فراهم کرده است. گروه انبارهای کانتینری باربری یکتا پیشرو ارائه خدمات نوین در انبارداری نیز تلاش کرده است با مقرون به صرفه ترین قیمت ها مشتریان را در این زمینه همراهی کند.

شماره های تماس مدیریت:

09125463706

09197556096

44355674

22110375

دیگر نگران بسته بندی اثاثیه و کالای خود نباشید.

شرکت حمل و نقل یکتا بهترین و امن ترین بسته بندی را ارائه میدهد. ما با ارائه و فروش

انواع کارتن های حجیم و محکم-نایلون حبابدار-فوم مرغوب انواع چسب ایمن ترین و باکیفیت ترین

بسته بندی هرنوع کالا را به ارمغان میاوریم.

تمامی پرسنل و کارگران یکتا متخصص و مجرب در امر بسته بندی بوده تا در حین جابجایی و انبار

کالا و سرمایه ی شما عزیزان دچار کوچکترین آسیب دیدگی نشود.